2018 Dünya Kupası

Rusya dünya kupası heyecanı.

2018 Dünya Kupası Maç Programı

Bu yılın en büyük futbol organizasyonu olan ve 4 senede bir yapılan dünya kupası, futbol severler için tam bir şölene dönüşecek gibi duruyor. 2018 Dünya kupası maç programı, geçtiğimiz haftalarda yapılan kura çekimi ile açıklandı. Buna göre grup maçlarının takvimi de belli oldu. Hem bahis yapacaklar hem de futbol maçı izleyecekler için son derece önemli olan bu program, 14 Haziran’da başlayacak.

İlk Maç Ev Sahibinin

Birçok kişinin merakla beklediği Rusya Dünya kupası maç programı açıklandı. Buna göre ilk maç 14 Haziran günü oynanacak. Bu maçta ev sahibi Rusya, Moskova’da Suudi Arabistan ile karşı karşıya gelecek. Maçın başlama saati ise 18:00

Diğer maçlar ve program ise şu şekilde;

  • 2018 dünya kupası maç programı çerçevesinde turnuvanın ikinci maçı ise Cuma günü oynanacak. Buna göre Mısır ve Uruguay milli takımları saat 15.00’da karşılaşacaklar
  • Aynı gün iki maç daha ekranlara gelecek. Bunlardan birisi İran ve Fas milli takımları arasında. Akşam maçı ise saat 21.00’da başlayacak ve Portekiz ile İspanya’nın maçı nefesleri kesecek.
  • Herkesin merak ettiği ve izlemek istediği Brezilya milli takımı, ilk maçını İsviçre ile saat 21.00’da oynayacak
  • Bunun yanı sıra son şampiyon Almanya ise aynı gün saat 18.00’da Meksika ile karşı karşıya gelecek.
  • Turnuvanın favorilerinden birisi olan Fransa, 16 Haziran’da ilk maçını Avustralya milli takımına karşı yapacak.
  • Messi ile dikkat çeken Arjantin milli takımının maçı ise yine aynı gün oynanacak. Tangocuların rakibi ise son yıllarda iyi bir çıkış yakalayan İzlanda olacak.
  • Bunun yanı sıra grup maçları 28 Haziran’da sona erecek. 30 Haziran tarihinden itibaren ise eleme turlarına geçilecek.
  • Eleme turları sonrasında final maçı ise 15 Temmuz 2018 tarihinde Moskova’da oynanacak.

Maçlar Büyük Bir İlgi İle Takip Edilecek

Milli takım organizasyonlarının zirvesi olarak kabul edilen dünya kupası maçları, bu sene de çok büyük bir çekişmeye sahne olacak. Bu noktada bir ay boyunca futbola doyacak olan futbol severler, kimin şampiyon olacağını merakla bekliyor. 2018 Dünya kupası maç programı, bu noktada takip edilecek.

Leave a Reply